O firmie

Satellite jest firmą świadczącą kompleksowe usługi w dziedzinie monitoringu GPS pojazdów i maszyn. Począwszy od sprzedaży lokalizatorów i akcesoriów. Poprzez montaż i integrację z webową platformą dostępową. Aż do wsparcia technicznego i pomocy w zarządzaniu systemem. Oferujemy fachową pomoc w doborze urządzeń i rozwiązań. Zapewniamy indywidualne podejście do niestandardowych wymagań.
Nasz cel

Naszym celem jest stosowanie nowoczesnych, ale sprawdzonych rozwiązań pozwalających połączyć szeroką funkcjonalność z wysokim poziomem niezawodności usług.

Skupiając się na wymaganiach płynących z problematyki zarządzania flotą oraz bezpieczeństwa pojazdów i maszyn. Zdecydowaliśmy wyjść im na przeciw wdrażając najbardziej pożądane i nowatorskie rozwiązania w sposób zapewniający ich niezawodną pracę. Szeroka wiedza i doświadczenie w dziedzinie teleinformatyki i elektroniki pozwalają nam z powodzeniem osiągać ten cel, a pozytywne rezultaty długofalowych testów naszych rozwiązań oraz zadowoleni klienci są tego potwierdzeniem.